Bayanlarda cinsel isteksizlik nedenleriKadınların bazı dönemlerinde cinsel isteksizlik sorunu baş gösterebilmektedir. Cinsel soğukluk olarak da isimlendirilen bu problem, bayanın partneriyle cinsel ilişkiye girme mevzusunda ilgisizliğe süreklediği benzer biçimde, mastürbasyon yapmaktan tiksinmeye varan sonuçlara niçin olabilmektedir. Cinsel isteksizliğin tam olarak neyden kaynaklandığı bilinmemektedir. Ancak, en sık karşılaşılan sebeplerin başında partneri istememe durumunun bulunduğunu ifade edebiliriz. Karşı cinsi küçümse, yorgun olma ve psikolojik rahatsızlarda bu probleminin yaşanmasına yol açan sebeplerinden bazılarıdır. Tüm bu problemleri ortadan kaldırmak amacıyla, Hollandalı bilim adamları tarafından Golden Lovita damla üretilmiştir. Peki, bu damla tam olarak nedir, içerisinde neler bulunur, tesirleri ve yan etkileri nelerdir, kullanımı nasıldır, eczaneden ne kadar fiyata temin edilir? Merak edilen tüm bu soruların cevaplarını bu yazıda bulabileceksiniz.

İçindekiler

1 Golden Lovita Nedir?
1.0.1 Golden Lovita Damla İçeriği
1.0.2 Azdırıcı Golden Lovita Damla’nın tesirleri nedir?
1.0.3 Golden Lovita Damla’nın Yan etkileri Var Mıdır?
1.1 Golden Lovita Damla nasıl Kullanılır?
1.2 Golden Lovita Eczane Fiyatı
Golden Lovita Nedir?
Hızlı kilo alımı, depresyon ilaçları kullanımı ve aşırı alkol tüketimi benzer biçimde durumlar bayanların cinsel ilişkilere olan ilgilerini azaltan faktörlerdendir. Fiziksel sebeplerin yanı sıra kültürel farklılıklardan kaynaklanan hanımefendi üzerindeki baskı, partnerini doygunluk edememe korkusu, stres benzer biçimde ruhsal etkenlerde cinsel isteksizliğe sebep olabilmektedir. Golden Lovita ise tüm bu problemlerı çözüme kavuşturmak amacıyla üretilmiş en etkili kadın azdırıcı üründür.

Golden lovita nedir

Azdırma tesiri sayesinde tüm bu sorunları, hanımefendilerin unutmasını elde eden damla, cinsel ilişkilere karşı iştah kabartma etkisine sahiptir. Sevişme isteğinin artmasına, cinsel ilişkilerden alınan hazzın en üst düzeye çıkmasını sağlamaktadır. Golden Lovita bayan uyarıcı damla olarak da bilinmektedir. Libidoyu yükselterek, cinsel dürtüleri uyandırır ve böylelikle cinsel isteksizlik sorunu tamamen ortadan kalmaktadır.

Golden Lovita Damla İçeriği


kadın Azdırıcı Golden Lovita damlanın en güzel yanı ise, ürünün doğal ve %100 bitkisel içerikten meydana gelmesidir. Hanımefendilere özel olarak üretilen bu damla, içindeki bitki özleri sayesinde hanımefendiler üzerinde afrodizyak tesiri yaratır, bu da onları cinsel ilişkilere karşı arzulanmasını sağlar. En iyi kadın azdırıcı damlanın içeriği şu şekildedir;

L-Arginine 9.4 mg,
Askorbik Asit (C Vitamini),
Su 25 mg,
Sodyum Benzoat (E 211),
Potasyum Dv,
İçerisinde herhangi bir kimyasal madde bulundurmaması da kullananların neden tercih etmeleri gerektiğinin en büyük göstergesidir. Golden Lovita kadın azdırıcı damla, sağlık bakanlığı tarafından onaylı, uzmanların da önerdiği son derece etkili bir istek arttırıcı üründür.

Azdırıcı Golden Lovita Damla’nın tesirleri nelerdir?


İstek arttırıcı bu damla, kullanılır kullanılmaz kısa süre içerisinde bayanı cinsel ilişkiye karşı uyarmar ve şehvetli bir şekilde birliktelik yaşamasını sağlar. Cinsel ilişkilere karşı isteği olmayan hanımefendiler, bu ürün sayesinde etkisinden yararlanarak çözüme gidebilirler.

Cinsel isteğin arttırır, performansın maksimum düzeye çıkmasını sağlar.Golden lovita damla tesirleri
Sek gücünü arttırarak daha iştahlı sevişmenize olanak sunar.
Yaşanmış olan cinsel ilişkilerdeki hazzı yükselterek, orgazm olmanıza destek verir.
Lokal bölgedeki kan dolaşımını hızlandırarak, cinsel isteğin ön plana aktarılmasını sağlar.
Cinsel istek hormonlarının artmasını sağlar, sinir sistemini düzene koyar.
Uzmanların da tavsiye etmiş olduğu bu damlanın, görüldüğü üzere yaşamsal önem taşıyan tesirleri bulunmaktadır. İster evli, ister bekar bir kadın olun, eğer ki cinsel isteğe karşı soğukluk hissediyorsanız ürünün azdırıcı etkisi vesilesiyle bu problemi tedavi edebilirsiniz. Ürünün etkisinin ise en az 45 dk sürdüğünü belirtmekte yarar var.

Golden Lovita Damla’nın Yan etkileri Var Mıdır?


Hanımefendi azdırıcı damla %100 bitkisel özlerden oluştuğu için herhangi bir yan etkisi kesinlikle bulunmaz. Yani ürünü kullandıktan sonrasında mutlaka olumsuz bir etkiyle karşılaşmazsınız. Sıhhat açısından da mesele oluşturmayan bu damla, gönül rahatlığıyla alıp tüketilebilir.

Golden Lovita Damla nasıl Kullanılır?


Kadın arzu arttırıcı bu damlanın kullanımı çok sıradan ve kolaydır. İster ağız kanalıyla isterseniz de herhangi bir içeceğe damlatarak da kullanabilirsiniz. Bir tek damlatacağınız içeceğin süt ve süt ürünleri içermemesine özen gösteriniz. Bununla birlikte alkollü içeceklerle kullanımda ürünün etkisinden yararlanamamanıza neden olacaktır.

Ağız kanalıyla kullanırken dil altına 3 – 4 damla damlatılması önerilirken, içecek içine 7 damla katmanız yeterli olacaktır. Önerilen bu kullanım dozlarını aşmamaya özen gösteriniz. Üretici firmanın ürünü, hamile ve emziren hanımların kullanmaması gerektiği yönünde de uyarısını olduğunun altını çizebiliriz.

Bir Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*