Stag 9000 Delay Sprey Formen !

Stag 9000 delay sprey formen nedir. Stag 9000 formen Avrupa’dan ithal edilen erkeklere özel 20 ml spreydir. Stag 9000 formen bikisel yağlar ile formülize edilmiştir. Almanya’dan ithal olarak gelen erkeklere özel yepyeni formül stag 9000 delay spreyi tanıtım fiyatı ile derhal deneyin. Basit kullanım için sprey olarak üretilmiştir. Naturel içeriğinde bitkisel yağlar bulunmaktadır. Peki bu bitkisel yağlar nelerdir. Karanfil yağı, nane yaprağı yağı ve susam yağı’dır. Kapıda ödeme kolaylığı ile sipariş verebilirsiniz. Stag 9000 delay sprey seçkin eczaneler ile yetkili internet satış noktalarında değerli müşterilerimize satılmaktadır. Stoklar ile sınırlıdır.

Orjinal Stag 9000 Sprey Formen Nasıldır !

Sağlığınız için düzmece ürünleri tercih etmeyiniz. Internet sitemizden satın alacağınız stag 9000 delay sprey formen orjinal ürün garantisi ile siz kıymetli müşterilerimize satışa şunulmuştur. Orjinal stag 9000 sprey nasıldır. Orjinal ürün kutusu üzerinde Made in Germany yazmaktadır. Ürün kutulu olarak sizlere ulaşmaktadır. Sağlığınız için orjinal ürün kullanmanızı öneririz. Sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilir ve kullanabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile orjinal ürün kullanın.

Kullanım Önerisi !

Stag 9000 delay sprey formen iyi mi kullanılır, içeriği, tesirleri ve yan etkilleri nedir. Stag 9000 sprey tercihen 3′er püskürtme ile iki defa bölgeye uygulanması tavsiye edilir. Kullanmadan önce kutu üzerinde bulunan kullanım talimatını okumadan kullanmayınız. Kutu üzerinde bulunan kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız. Bir kutu stag 9000 delay sprey 20 ml’dir.

Coryophylli Oleum, Viola Odorata, Sesami Oleum, Karanfil Yağı, Nane Yaprağı Yağı ve Susam Yağı şeklinde maddeler ile biçimülize edilmiştir. Yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan tesir halinde kullanımı kesilmeli bir doktora kesinlikle başvurulmalıdır. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Serin, kuru ve çoçuklardan uzak bir yerde muhafaza ediniz. 18 yaşından küçükler kullanamaz. Haricen kullanım içindir.

Teslimat ve Ödeme Seçenekleri !

Siparişleriniz alan kişi isteği ile paket içinde ne olduğu gizli olan kargo ile siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır. Paket içeriğini sadece müşterilerimiz bilmektedir. Ödeme avantajları nelerdir. Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, online ödeme, kredi kartı ile ödeme ve eft/havale ile ödeme seçenekleri ile stag 9000 delay sprey formen siparişi verebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat numaralarımızdan satın alan temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Kargo teslimat süresi 1 ile 3 gündür. Kargo süresi yığın durumuna nazaran değişme gösterebilmektedir. Stag 9000 delay sprey formen tanıtım fiyatı stoklar ile sınırı olandır.

Bir Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*